Narodowe Czytanie 2018

Ogólnopolska Akcja Narodowego Czytania organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 r. To już jej 7. edycja, a w naszej gminie odbyła się po raz piąty. Tegoroczną lekturą było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, czytane w altanie OSP w Pleśnej 8 września 2018 r. w godz. od 15.00 – 18.00.
Dziękujemy wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu, czytającym tj.: p. Józefowi Knapikowi, – Wójtowi Gminy Pleśna, p. Irenie Zięcinie, p. Halinie Piotrowskiej,, p. Tadeuszowi Kulawikowi, p. Leszkowi Nowickiemu, ks. Jackowi Słocie, p. Katarzynie Kras, p. Piotrowi Jasiakowi, p. Piotrowi Jasiakowi (synowi), p. Annie Zagacie, p. Urszuli Stolarczyk, p. Maksymilianowi Mrzygłódowi, p. Januszowi Jarząb, a także tym, którzy przyszli posłuchać lektury tegorocznego Narodowego Czytania.