“Mała Książka – Wielki Człowiek”

Gminna Biblioteka Publiczna w Pleśnej wraz z filiami przystąpiła w 2019 r. do ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanego przez Instytut Książki. Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2013-2016.  Otrzymają one specjalne Wyprawki Czytelnicze, zawierającą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli  przedszkolak idzie do biblioteki” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.
Udział w projekcie jest bezpłatny!

Nasi pierwsi uczestnicy projektu Ania i Krystian z mamą Madzią, którzy są już naszymi czytelnikami, a teraz będą dzielnie zbierać naklejki na Kartę Małego Czytelnika.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Witamy wśród nowych czytelników i uczestników projektu
Emilkę:)

Olę, której wiernie kibicuje siostra Karolinka 🙂

rodzeństwo: Emilkę i Patryka 🙂

Ninę i Larę pod czujnym okiem Babci Krysi 🙂

Wiktorię i Rozalię 🙂

Michałka w towarzystwie siostry Ani 🙂

zawsze uśmiechniętego Krzysia pod opieką mamy Dorotki 🙂

Jaśminę w towarzystwie babci Urszuli 🙂

Igorka w towarzystwie starszej siostry Olusi

Tymona, któremu towarzyszy starsza siostra Maja

Alicję naszą czytelniczkę

rodzeństwo Maję i Jakuba

Krzysia, który już od dawna jest naszym czytelnikiem

Kajetana 🙂

Mikołaja 🙂

Anię naszą uśmiechniętą czytelniczkę 🙂

Izabelkę i Tomasza w towarzystwie siostry Leny

Joasię pięknie uśmiechniętą

Kacperka 🙂

Adasia 🙂

a także : Tosię, Lenkę i Jarka, którzy również odebrali wyprawkę Małego Czytelnika w 2019 r.

od  2020 r. w Projekcie witamy:

Zosię 🙂

Kacperka 🙂