“Mała książka – wielki człowiek” – Startujemy !!!

Gminna Biblioteka Publiczna w Pleśnej wraz z filiami przystąpiła do ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanego przez Instytut Książki. Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2013-2016.  Otrzymają one specjalne Wyprawki Czytelnicze, zawierającą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli  przedszkolak idzie do biblioteki” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.
Udział w projekcie jest bezpłatny!

Nasi pierwsi uczestnicy projektu Ania i Krystian z mamą Madzią, którzy są już naszymi czytelnikami, a teraz będą dzielnie zbierać naklejki na Kartę Małego Czytelnika.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Witamy wśród nowych czytelników i uczestników projektu
Emilkę:)

Olę, której wiernie kibicuje siostra Karolinka 🙂

rodzeństwo: Emilkę i Patryka 🙂

BP Szczepanowice 16.09.2019
Dzisiaj do projektu "Mała książka - wielki człowiek" przystąpiła Julcia Słowik. Serdecznie gratuluję.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Rodzeństwo Emilka i Patryk biorą udział w projekcie "Mała książka - wielki człowiek". Gratulujemy🙂🙂 ... Zobacz więcejZobacz mniej

BP Lichwin
“Mała książka – wielki człowiek”
Z radością witamy w gronie czytelników i uczestników projektu Norberta. !!!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Witamy kolejną czytelniczkę i uczestniczkę projektu "Mała książka - wielki człowiek - Olę, której wiernie kibicuje starsza siostra Karolina. ... Zobacz więcejZobacz mniej