Bal karnawałowy oraz Najaktywniejsi dorośli czytelnicy 2016 r.

W ostatni dzień stycznia 2017 r. nagrodziliśmy pamiątkowymi „molikami książkowymi” i dyplomami  laureatów konkursu „Najaktywniejszy Czytelnik 2016 r.” w kategorii – dorośli. O wręczenie poprosiliśmy Wójta Gminy Pleśna – Józefa Knapika oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pleśna – Janusza Jarząba. Uroczystość ta miała miejsce na balu karnawałowym zorganizowanym przez Biblioteki Publiczne Gminy Pleśna w CKSIPGP, podczas którego bawili się wspólnie laureaci i przyjaciele biblioteki. Jak, że karnawał kojarzy się z dobrą zabawą i tym razem tak było. Mamy nadzieję, że grono naszych przyjaciół i chętnych do udziału w różnego rodzaju spotkaniach w bibliotece się powiększy, na co szczerze liczymy. Serdecznie zapraszamy do bibliotek po książki ale również do udziału w organizowanych przez nas przedsięwzięciach.