Odsłon:32894 Wizyt:17993 Użytkowników:12496

LEGIMI – 60 000 ebooków i audiobooków bez limitu

LEGIMI w GBP w Pleśnej – dostęp do ponad 60 000 ebooków

miło nam poinformować, że dzięki współpracy z platformą Legimi możemy Państwu zaoferować bezpłatny dostęp do ponad 60 000 e-booków, w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów, polskich i zagranicznych.Aby korzystać z Legimi należy:

 • zgłosić się do GBP w Pleśnej i odebrać kod
 • wejść na stronę Legimi i wprowadzić otrzymany kod
 • założyć darmowe konto w serwisie Legimi
 • pobrać bezpłatną aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, smartfon, czytnik, komputer)  w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, App Store, Windows Phone Store, które pozwolą na czytanie e-booków lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi

  a następnie:   Wybierz coś do czytania

  Sięgnij do katalogu. Kliknij przycisk „pobierz na półkę” na stronach interesujących Cię książek.

  Czytaj i słuchaj

  Po zalogowaniu w aplikacji wszystkie wybrane wcześniej książki znajdziesz na półce. Sięgnij po jedną z nich i… zapomnij o całym świecie!

  Po upływie miesiąca zapraszamy  po nowy kod.

Z usługi można korzystać przez 30 dni (np. od 23 grudnia do 23 stycznia) od momentu wprowadzenia na swoim koncie kodu dostępu. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 23 grudnia musi zostać aktywowany do 30 grudnia), kod ten wygasa, a kolejny kod będziesz musiał ponownie pobrać w bibliotece. W ewentualnych sprawach technicznych Czytelnik Biblioteki proszony jest o kontakt z działem technicznym Legimi pod adresem e-mail: support@legimi.com.

Uwaga!
Liczba kodów ograniczona. Każdy kod oznacza możliwość uruchomienia e-booków na dwóch urządzeniach: komputer, tablet, smartfon lub czytnik (na razie nie możliwości korzystania z czytników Kindle).

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Biblioteka na Facebooku

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user.
Type: OAuthException
Subcode: 464
Skip to content

Sponsorzy i Wsparcie

Biblioteka Narodowa - Logo

Zakup nowości wydawniczych do naszych bibliotek zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa