Spotkanie autorskie z Elżbietą Bednarczyk

Czwartek, 26 listopada 2015 r. był w bibliotece dniem spotkań z Elżbietą Bednarczyk. Kobietą pełną przeróżnych zamiłowań i umiejętności od pisarstwa dla dzieci i dorosłych oraz tańca po aktorstwo i reżyserię przedstawień teatralnych.

Do południa o swoich umiejętnościach opowiadała uczniom klas I-VI. ze SP w Pleśnej

Wieczorem natomiast bawiła seniorów z naszej gminy. Zaprezentowała swoją twórczość poetycką, opowiedziała o życiu codziennym w Australii, której jest obywatelką od ponad 20 lat. Na zakończenie spotkania zatańczyła w przepięknych strojach taniec cygański oraz taniec brzucha.

Następnego dnia pani Elżbieta odwiedziła również nasze Przedszkole Publiczne w Pleśnej.