Namiot Spotkania

23 lutego br. ks. Michał Dziewit podzielił się z nami wiedzą na temat modlitwy osobistej. W samej nazwie „Namiot Spotkania” jest już okreś­lona istota modlit­wy: modlitwa to jest spotkanie, spotkanie zaś dokonuje się pomiędzy osobami.  Jeżeli przenie­siemy to określenie na relację człowieka do Boga, to otrzymamy dokładne, precyzyjne określenie istoty modlitwy. Istotą modlitwy jest spotkanie osoby człowieka z Osobą Boga.

Było też wiele innych wyjaśnień na nurtujące nas  w życiu pytania.

09.03.2018 "Mali Artyści" zajęcia teatralne dla uczniów kl.III ... Zobacz więcejZobacz mniej

08.03.2018 - BP Szczepanowice
Kolejne spotkanie z Seniorami - tym razem "Warsztaty Wielkanocne" na których powstały jakże piękne stroiki będące dekoracją naszych stołów w okresie świątecznym. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Panom za życzenia, kwiaty i słodycze z okazji Dnia Kobiet.🙂😊😊
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Popołudniowe spotkanie Sympatyczek Biblioteki w Pleśnej w tym dniu było również okazją do wykonania stroików na zbliżające się Święta Wielkanocne. Podczas tych warsztatów wszystkie Panie zostały również obdarowane wiosennymi tulipanami przez Przewodniczącego Rady Gminy Janusza Jarząba. Dziękujemy:) ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebooku

Z okazji Dnia Kobiet życzenia oraz kwiaty dla wszystkich Pań biorących udział w cyklicznych spotkaniach w bibliotekach publicznych w Gminie Pleśna, na ręce dyr. Danuty Cich złożył Wójt Gminy Pleśna - Józef Knapik oraz Z-ca Wójta - Ryszard Stankowski .
Serdecznie dziękujemy za życzenia i pamięć :)
... Zobacz więcejZobacz mniej