Dyskusyjny Klub Książki

DKK  w GBP w  Pleśnej omawiał w przedostatni wtorek grudnia książkę pt.: Projekt „Rosie”.
– Graeme Simsion, przetłumaczoną na 35 języków.

Typowa książka poprawiająca nastrój, pierwszorzędny humor i wartka akcja. Charyzmatyczny, ujmujący bohater – Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze z kim. Wdrożył więc projekt „Żona” i opracował 16-stronicowy kwestionariusz, który ma wyłonić idealną partnerkę. Musi mieć przyzwoity zawód, nie może palić, pić alkoholu i w żadnym razie nie może się spóźniać… Czy taki projekt może się powieść?  I dlaczego naukowe podejście nie pomaga znaleźć miłości . Na te i inne pytania odpowiedzi zachęcamy szukać w książce.

Na kolejnym spotkaniu DKK – 29 stycznia będziemy dyskutować o książce  Jodi Picoult – To, co zostało.