Odsłon:32894 Wizyt:17993 Użytkowników:12496

Dyskusyjny Klub Książki

 

W ostatni wtorek minionego – 2019 roku r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pleśnej spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę  Iwony Kienzler – Kopciuszki na tronach Europy : z siermiężnej izby na królewski tron.

O mariażach królów i książąt decydowały głównie względy polityczne, sojusze i międzynarodowe zobowiązania, a nie uczucia. Okazuje się jednak, że historia zna przypadki kobiet, które, choć pochodzenie nie predestynowało ich do roli małżonki królów, zostały żonami władców i w tej roli radziły sobie całkiem nieźle.

Na kolejnym spotkaniu DKK – 25 lutego 2020 r. będziemy dyskutować o książce  Andrienne Sharp – Prawdziwe wspomnienia Mali K. : Niezwykłe losy polskiej primabaleriny, która rozkochała w sobie ostatniego cara Rosji.

Biblioteka na Facebooku

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460
Skip to content

Sponsorzy i Wsparcie

Biblioteka Narodowa - Logo

Zakup nowości wydawniczych do naszych bibliotek zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa