Dyskusyjny Klub Książki

We wtorek, 27 sierpnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pleśnej spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki. Mariusz Urbanek w książce “Makuszyński. O jednym takim, któremu ukradziono słońce” przypomina postać jednego z najważniejszych pisarzy dwudziestolecia, którego książki pokochały kolejne pokolenia czytelników.

Na kolejnym spotkaniu DKK – 24 września będziemy dyskutować o książce  Antoniny Kozłowskiej – Kukułka

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Subcode: 460