Dyskusyjny Klub Książki

We wtorek, 27 sierpnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pleśnej spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki. Mariusz Urbanek w książce “Makuszyński. O jednym takim, któremu ukradziono słońce” przypomina postać jednego z najważniejszych pisarzy dwudziestolecia, którego książki pokochały kolejne pokolenia czytelników.

Na kolejnym spotkaniu DKK – 24 września będziemy dyskutować o książce  Antoniny Kozłowskiej – Kukułka

BP Lichwin 16.09.2019
Dzisiaj do projektu "Mała książka - wielki człowiek"
przystąpili nowi czytelnicy : siostry Malwina i Patrycja oraz ich koledzy Szymon i Nikodem. Serdecznie gratuluję.

BP Szczepanowice 16.09.2019
Dzisiaj do projektu "Mała książka - wielki człowiek" przystąpiła Julcia. Serdecznie gratuluję.

Zobacz na Facebooku

Rodzeństwo Emilka i Patryk biorą udział w projekcie "Mała książka - wielki człowiek". Gratulujemy🙂🙂 ... Zobacz więcejZobacz mniej

BP Lichwin
“Mała książka – wielki człowiek”
Z radością witamy w gronie czytelników i uczestników projektu Norberta. !!!