Dyskusyjny Klub Książki

W ostatni wtorek minionego – 2019 roku r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pleśnej spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawialiśmy książkę  Iwony Kienzler – Kopciuszki na tronach Europy : z siermiężnej izby na królewski tron.

O mariażach królów i książąt decydowały głównie względy polityczne, sojusze i międzynarodowe zobowiązania, a nie uczucia. Okazuje się jednak, że historia zna przypadki kobiet, które, choć pochodzenie nie predestynowało ich do roli małżonki królów, zostały żonami władców i w tej roli radziły sobie całkiem nieźle.

Na kolejnym spotkaniu DKK – 25 lutego 2020 r. będziemy dyskutować o książce  Andrienne Sharp – Prawdziwe wspomnienia Mali K. : Niezwykłe losy polskiej primabaleriny, która rozkochała w sobie ostatniego cara Rosji.

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Subcode: 460